Lekcje indywidualne

60 zł za 60 minut raz w tygodniu,

45 zł za 60 min. jeśli lekcje są 2 razy w tygodniu.

Zajęcia grupowe

Od 30 do 40 zł* dla jednej lekcji tygodniowo,

25 do 35 zł* jeśli lekcje są 2 razy w tygodniu.

*zależnie od ilości osób

szkola jezykowa izitalking tychy